27 Kwiecień 2018    |    Imieniny obchodzą: Felicja, Teofil, Zyta

NOWOŚCI

 

Szanowni Pacjenci!!

Uprzejme informujemy, iż w naszej przychodni przyjmuje neurologopeda kliniczny mgr Beata Warczakowska.  Zapisy pod nr tel. 608 - 010 - 210.

Serdecznie zapraszamy!

 

 Szanowni Pacjenci!!!

Uprzejmie informujemy, iż do grona naszych specjalistów dołączyła lek. med. Adrianna Jarych - specjalista neurochirurg.

Szczegółowe informacje w rejetracji lub pod nr tel. 537- 999-031

 

 

 

 Kilka słów o dr n. med. Błażeju Pruszczyńskim:

Dr n. med. Błażej Pruszczyński ukończył studia medyczne w Uniwersytecie medycznym w Łodzi w 2006r z wyróżnieniem. Tytuł doktora nauka medycznych uzyskał w roku 2010. Specjalizację z zakresu Ortopedii i Traumatologii Narządów Ruchu uzyskał w 2014r. W czasie studiów otrzymał nagrodę Ministra Zdrowia za wyniki w nauce.

 W czasie studiów Dr Błażej Pruszczyński otrzymał stypendium programu ERASMUS/SOCRATES i studiował 1 rok w Uniwersytecie Claude Bernard w Lyonie.Jest stypendystą programu Reasearch Fellowship AI duPont Hospital w Wilmington, DE w USA oraz EPOS-POSNA Travelling Fellowship w 2015r. Jego głównym zainteresowaniem w ortopedii dziecięcej jest dysplazja stawu biodrowego. Kolejnym zainteresowaniem dr Błażej Pruszczyńskiego jest stopa dziecięca - stopa końsko-szpotawa, piętowa, płaska. Mózgowe Porażenie Dziecięce jest trzecim zagadnieniem, w którym dr Błażej Pruszczyński prowadzi badania naukowe i rozwija swe zainteresowania.

Aktualnie pracuje jako adiunkt w Klinice Ortopedii i Ortopedii Dziecięcej Uniwersytetu Medycznego w Łodzi. Jest autorem publikacji w uznanych czasopismach medycznych i często cytowanych.

 Jest członkiem licznych towarzystw naukowych. Zna biegle dwa języki obce: francuski i angielski.

 

 

  Szanowni Pacjenci!!!

Uprzejmie informujemy, iż w naszej przychodni wykonujemy badanie bac - biopsja aspiracyjna cienkoigłowa zmian w gruczole tarczowym,zmian w piersiach oraz zmian podskórnych (pod kontrolą usg). Badanie odbywać się będzie raz w miesiącu . Koszt badania 120zł ( + 50zł za każdą następną zmianę). Zapisy w rejestracji lub pod nr tel. 508 547 101 lub 44 646 46 01.

Serdecznie zapraszamy!!!

 

 

 

 

  

 

 

AKTUALNOŚCI

PILNE!!! 

Poszukujemy pielęgniarki pediatrycznej do punktu szczepień. Szczegółowe informacje pod nr tel. 508 - 547 - 103 w godz. od 8.00 do 15.00

 

 

 

Niepubliczny Zakład Opieki Zdrowotnej Kardio-Med. W w współpracy z Przychodnią Hipokrates uzyskał dofinansowanie na realizację projektu w ramach RPO WŁ na lata 2014-2020 Poddziałania X.3.1 Programy z uwzględnieniem rehabilitacji medycznej ułatwiające powroty do pracy oraz umożliwiające wydłużenie aktywności zawodowej.

Cel główny projektu „Zadbaj o serce - program ambulatoryjnej rehabilitacji kardiologicznej dla mieszkańców Piotrkowa Trybunalskiego i okolic”, to wdrożenie i realizacja w latach 2017-2018 programu zdrowotnego dla 230 mieszkańców województwa łódzkiego: Piotrkowa Trybunalskiego i gmin ościennych w celu utrzymania i przedłużenia aktywności zawodowej, w tym szczególnie przedłużenia aktywności zawodowej osób powyżej 50 roku życia.

Wśród osób, które mogą zgłaszać się do udziału w programie są m.in. dorosłe osoby, które zamieszkują obszary wiejskie i są w wieku aktywności zawodowej (pracujące lub planujące powrót na rynek pracy).

Uczestnictwo w projekcie daje im szansę bezpłatnego skorzystania z kompleksowej rehabilitacji kardiologicznej tj. konsultacji specjalisty kardiologa, cyklu zajęć edukacyjnych z zakresu m.in. zdrowego żywienia, zajęć ruchowych, pod opieką rehabilitanta w oparciu o indywidualny plan aktywności fizycznej ustalony przez kardiologa, indywidualnych konsultacji z dietetykiem i psychologiem oraz badań biochemicznych.

W celu uzyskania szczegółowych informacji związanych z udziałem w projekcie prosimy o kontakt tel. 44 6496320, 601332230.

Zachęcamy do zgłoszenia się do swojego lekarza,który może skierować do uczestnictwa w programie.

Formularze do pobrania na stronie: www.kardio-med.org.pl

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Polecamy

    pi  nutrimento reh-ewa  ssw   strefafm

osir